E-learning kursy zawodowe – teoria w DOMU.

Szanowni Państwo,

Firma ATC s.c. istnieje na rynku usług szkoleniowych od ponad 30 lat. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy oraz szeroka gamą usług szkoleniowych 10 lat temu podjęliśmy działania w zakresie rozwoju szkoleń realizowanych w formie e-learningowej. Pracownicy naszej firmy opracowali autorskie programy szkoleniowe na potrzeby kursów e-learningowych. W tym czasie opracowana została platforma szkoleniowa oraz materiały dydaktyczne dla uczestników szkoleń. Kursy e-learningowe od tego czasu pełnią bardzo ważną rolę w naszej firmie a z naszych usług skorzystało już kilkanaście tysięcy osób.

Jak szkolimy:
Osoby zainteresowane szkoleniem zawodowym w ATC s.c. – po zapisie na szkolenie i dokonaniu płatności otrzymują dostęp do platformy e-learningowej. W tym czasie na adres e-mail. przesyłany jest indywidualny login i hasło dla uczestnika szkolenia. Po zalogowaniu w platformie e-learningowej uczestnik przechodzi do realizacji zajęć teoretycznych zgodnie z programem szkoleniowym. Po ukończeniu szkolenia teoretycznego w formie e-learningu uczestnik szkolenia otrzymuje harmonogram zajęć praktycznych, które realizowane są w siedzibie firmy ATC Poznań ul. Mrągowska 11, ATC Gostyń ul. Lipowa 1 lub zgodnie ze zleceniem np. u pracodawcy.

Dla jakich szkoleń realizujemy zajęcia teoretyczne w formie e-learningu:
1. Kursy Spawania: MIG, MAG, TIG, GAZ, E,
2. Kursy UDT: Wózki jezdniowe, Podesty, Suwnice, Żurawie,
3. Kursy Prawa jazdy: Kat: A,A1,B,B1,C,D,
4. Kursy Kwalifikacji wstępnej oraz szkolenia okresowe,
5. Kursy BHP:

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oraz uwzględniając wszelkie zasady bezpieczeństwa wynikające z obecnej sytuacji, zachęcamy wszystkich uczestników szkoleń do kontynuowania szkolenie w naszej firmie poprzez realizację zajęć teoretycznych w formie e-learningu.

W związku z ogłoszeniem w Dzienniku Ustaw Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w Dz. U. z 2020 roku poz. 410, jako jednostka w/w podlegamy temu Rozporządzeniu. Określa ono jednostki systemu oświaty, których funkcjonowanie zostaje czasowo ograniczone. Ograniczenie dotyczy obszaru całej Polski, publicznych i niepublicznych jednostek systemu oświaty, placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego.

E-learning – nauczanie lub szkolenia przy użyciu technologii informatycznej. Oznacza wspomaganie procesu dydaktycznego za pomocą komputerów osobistych, smartfonów, tabletów i Internetu. Pozwala na ukończenie kursu, szkolenia, a nawet studiów bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej.

Jeśli jesteś naszym klientem lub chcesz podnieść swoje kwalifikacje w zakresie w/w szkoleń zapraszamy do kontakty z naszymi pracownikami.

ATC Poznań, tel. 616658832, tel. 616658833, tel. 616658830 lub atcpoznan@atcgrupa.pl
lub
ATC Gostyń, tel. 655758500, tel. 655758530, tel. 655758523 lub atcgrupa@atcgrupa.pl